KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17144475
nr 1714 4475
Akvarell
B Oscarsson, Skidåkare. Signerad, daterad 1917. Akvarell, bildmått: 29x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:06:05
100 kr
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr